Dom Marcin - Pobierowo - informacje o nas

« Powrót

Dom Marcin w Pobierowie - galeria zdjęć

Do dyspozycji Państwa oddajemy 6 pokoi w uroczym, kameralnym domu MARCIN w miejscowości Pobierowo, wraz z zieloną enklawą na tyłach obiektu, przystosowaną zarówno do dziennych zabaw dzieci jak również wieczornego grila dorosłych. W zaciszu ogrodowej altany można zatopić się w lekturze lub relaksować z zimnym napojem w dłoni.

Wielkim atutem naszego obiektu jest jego lokalizacja. Z jednej strony jest to centrum Pobierowa, gdyż główna ulica tętniąca życiem, straganami i przepełniona falą turystów znajduje się w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów, ale z drugiej strony umiejscowiony jest on w bocznej uliczce przez co nie dochodzi gwar i harmider wspomnianej ulicy.
Stąd na plażę, spacerowy krokiem dojdziecie Państwo w 5 minut.

 

Mamy Państwu do zaoferowania komfortowe i dobrze wyposażone pokoje. Każdy pokój posiada TV cyfrową + SAT, lodówkę, czajnik, sprzęt plażowy oraz łazienkę. We wszystkich pokojach jest podłączenie do internetu przewodowego oraz przez WI-FI.
Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażona kuchnia.
Swoje auto możecie Państwo bezpiecznie pozostawić na naszej ogrodzonej posesji.

Wieloletnie doświadczenie i coroczne powroty turystów dają nam podstawę do tego, aby móc twierdzić, iż spędzicie Państwo u nas cudowny urlop.
Wypoczynek będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością a my ze swojej strony postaramy się abyście Państwo zapragnęli powrócić tu za rok.

  « Powrót